Всеукраїнська виставка-конкурс декоративно-ужиткового і образотворчого мистацтва "Знай і люби свій край"
Цьогоріч виставка-конкурс проходила у форматі онлайн. На конкурс було зареєстровано 1722 роботи з 22 регіонів України, а саме: Вінницької, Волинської, Дніпропетровської, Донецької, Житомирської, Закарпатської, Запорізької, Івано-Франківської, Київської, Кіровоградської, Львівської, Миколаївської, Одеської, Полтавської, Рівненської, Сумської, Тернопілської, Харківської, Хмельницької, Черкаської, Чернігівської областей та м. Києва. До участі у заході долучилися вихованців (учнів) закладів позашкільної, загальної середньої та професійної освіти віком від 6 до 18 років.
До складу журі були залучені представники Національної спілки майстрів народного мистецтва України, Національної спілки художників, майстри з народної вишивки, писанкарства, кераміки та паперопластики, викладачі образотворчого мистецтва.
Виставка-конкурс проводиться щорічно з метою підведення підсумків роботи гуртків, творчих об’єднань декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва, сприянню реалізації творчих задумів, залучення учнівської молоді до відкриття і розуміння прекрасного у навколишньому середовищі і у своєму житті, пробудження у дітей та молоді поваги до національної культурної спадщини. Цьогоріч юні таланти презентували фотоматеріали своїх робіт в електронному вигляді. Найбільше дитячих робіт було зареєстровано у таких номінаціях: бісероплетіння, живопис, народна лялька та інші техніки виконання. Учасники виставки-конкурсу продемонстрували творчу фантазію, високий рівень поданих на конкурс робіт, неповторність та оригінальність задуму в їх виготовленні. Маленькі творці активно беруться за роботу з чимось новим і незвіданим, розвивають свою майстерність в уже освоєних техніках та напрямках. Сюжети малюнків були різноманітні, яскраві та майже в кожній номінації були представлені роботи з українським прапором, берегиней, янголами та багато квітів і птахів - саме так у дитячій уяві виглядає мир. Журі вразили дитячі роботи своєю мистецькою довершеністю, цікавими творчими підходами, поєднанням національних художніх традицій і сучасних технік, та на жаль не було можливості потримати їх в руках та насолодитися красою.
Миру, успіхів і творчого натхнення Вам любі маленькі творці.