МИСТЕЦТВО СПІЛКУВАННЯ
1 квітня 2015 р. в кабінеті Українському державному центрі позашкільної освіти відбувся семінар-тренінг з розвитку мовленнєвої культури педагогів. Захід був ініційований адміністрацією закладу. Проводила тренінг методист, спеціаліст 1 категорії, Сук Лариса Едуардівна. Семінар відвідали близько 15 працівників Українського державного центру позашкільної освіти, а саме: заступник директора Левіна Ірина Єгорівна, завідувачі відділів, методисти, персонал інформаційно-технічної підтримки. […]
